تولید کمپرسورهای سانتریفوژ از نوع   Integrally geared در ایران :

Iran Germany.png


شرکت HATCO تنها تولید کننده کمپرسورهای هوای فشرده سانتریفوژاز نوع   Integrally geared  در خاورمیانه می باشد. شرکت Siemens  ، شرکت  IHI و شرکت  Turbotech سه شرکت بزرگی هستند که با شرکت HATCO در تولید مشترک پکیج ها و پلنتهای هوای ابزار دقیق همکاری مینمایند . با توجه به نیاز مشتریان به استانداردها ، سطح کیفیت و همینطور قیمت مورد انتظار ، شرکت HATCO با همکاری هر یک از شرکتهای فوق نیاز مشتریان را تامین مینماید .
شایان ذکر است که  HATCO در حال حاضر سازنده انحصاری کمپرسورهای تحت لیسانس شرکت  Turbotech در خاورمیانه می باشد و این وجه تمایز بارز HATCO در برابر سایر رقبایش محسوب می شود.

 

تولید ژنراتورهای گازی:
شرکت هوا ابزار تهران (هتکو) به عنوان شریک تجاری گروه صنعتی  Linde آلمان، از سال 2016 تولید ژنراتورهای گازی را با روش PSA در ایران آغاز کرده است. فرآیند تولید در شرکت هتکو با بهره گیری از مدرن ترین تکنولوژی های موجود در جهان و با همکاری نزدیک شرکت Linde انجام شده و تولیدات آن در صنایع مختلف ایران نظیر : نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد بکار می روند. این واقعیت، هتکو را بر آن داشته است که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مقرون بصرفه ترین قیمت ممکن تولید و در اختیار مشتریان خود قرار داده و بتواند در عرصه رقابت با رقبای تجاری از موقعیت بهتری برخوردار شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه صنعتی Linde لطفا به سایت www.Linde.com مراجعه نمایید.

Nitro