تولید کمپرسورهای اسکرو (مارپیچی) تحت لیسانس:
شرکت هوا ابزار تهران (هتکو) تنها تولید کننده کمپرسورهای هوای فشرده تحت لیسانس شرکت BOGE آلمان در خاورمیانه می باشد. شرکت BOGE با بیش از یکصد سال سابقه در تولید کمپرسورهای هوا در آلمان،  هم اکنون یکی از مشهورترین سازندگان کمپرسور در دنیا می باشد. این شرکت قراردادی را با شرکت هوا ابزار تهران (هتکو) برای تولید تحت لیسانس کمپرسورهای اسکرو (مارپیچی) در ایران منعقد کرده است. به این ترتیب، متد تولید در شرکت هتکو به دو مجموعه تقسیم می گردد: "محصولات تولید شده با طراحی هتکو" و  "محصولات طراحی شده/ تحت لیسانس BOGE".
شایان ذکر است که شرکت هوا ابزار تهران (هتکو) در حال حاضر سازنده انحصاری کمپرسورهای تحت لیسانس در ایران می باشد و این وجه تمایز بارز هتکو در برابر سایر رقبایش محسوب می شود.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت BOGE، به سایت www.BOGE.de مراجعه نمایید.

Iran Germany

تولید ژنراتورهای گازی:
شرکت هوا ابزار تهران (هتکو) به عنوان شریک تجاری گروه صنعتی  Linde آلمان، از سال 2016 تولید ژنراتورهای گازی را با روش PSA در ایران آغاز کرده است. فرآیند تولید در شرکت هتکو با بهره گیری از مدرن ترین تکنولوژی های موجود در جهان و با همکاری نزدیک شرکت Linde انجام شده و تولیدات آن در صنایع مختلف ایران نظیر : نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد بکار می روند. این واقعیت، هتکو را بر آن داشته است که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مقرون بصرفه ترین قیمت ممکن تولید و در اختیار مشتریان خود قرار داده و بتواند در عرصه رقابت با رقبای تجاری از موقعیت بهتری برخوردار شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه صنعتی Linde لطفا به سایت www.Linde.com مراجعه نمایید.

Nitro