درباره هتکو

Iran
افزایش روزافزون صنایع مختلف به انرژی های ارزان و پاک اهمیت جایگاه صنعت هوای فشرده را به عنوان یکی از روش های مناسب و کارآمد در تولید نیروی محرکه برای به گردش درآوردن چرخ این صنایع بیش از پیش نمایان ساخته و این در حالیست که فراورده های قابل استحصال از هوا یا همان گازهای صنعتی نیز سهم عمده ایی در فرایندهای مختلف تولیدات صنعتی بویژه نفت،گاز و پتروشیمی بخود اختصاص داده اند. بنابراین گزافه نیست که بگوییم صنعت هوای فشرده و گازهای صنعتی بویژه در مقیاس های بزرگ (Mega Plant) یک محصول استراتژیک محسوب می شوند و بنابراین سرمایه گذاری در آن از اهمیت بالایی در توسعه صنعت و اقتصاد کشور محسوب می شود. 
 
تاریخچه:
 
شرکت هواابزار تهران (هتکو) در سال 1376 با شماره ثبت 136138 و به صورت سهامی خاص تاسیس گردید. پایه گذاری این شرکت توسط مدیران با تجربه صنعت و با هدف توسعه صنعت هوای فشرده و گازهای صنعتی در کشور و ایجاد فضای رقابت با شرکت های مطرح خارجی شکل گرفت.
براین اساس انتقال دانش و بومی سازی تکنولوژی طراحی و ساخت انواع تجهیزات پرکاربرد و اجرای پروژه ها با استفاده از نیروی متخصصین برجسته داخلی به عنوان یک اصل مورد توجه قرار داشته است. همچنین اجرای پروژه های مشترک با شرکت های مطرح و پیشرو خارجی از یکسو و پروژه های همکاری توسعه ایی با اساتید و دانشگاه ها فرصت هایی را فراهم آورده که در نتیجه آن موفقیت های روزافزون در عرصه های مختلف بویژه کاستن از هزینه های این صنعت برای مصرف کنندگان داخلی رقم بخورد.
فهرست برخی از شرکت های خارجی که با هتکو در پروژه های بزرگ طرف همکاری بوده اند و یا براساس قراردهای همکاری فنی-مهندسی و ساخت (لیسانس) در طرح های توسعه محصولات و بومی سازی تکنولوژی مشارکت کرده اند به قرار ذیل می باشد:
 
CarboTechGermanyLinde Germany

Siemens Germany

IHI Untitled Design 153Cryonorm France Flag

Air Liquide Hol

 

 DAEWOONG CT South Korean Flag 1024x569
233X2 Pic233X2 Pic233X2 Pic
 
تصویر

مزیت های انتخاب هتکو:

هتکو بر اساس قابلیت های ذاتی:
 
در مقیاس های شناخته شده یک شرکت با اندازه متوسط است که این امکان را فراهم می کند تا با توزیع و مدیریت مناسب منابع اولا" سریع، کارآمد و انعطاف پذیر بوده و ثانیا" براساس جایگاه مهندسی برجسته و ظرفیت های بالای ساخت،توسعه گرا باشد.
 
• بر اساس مزایای مقایسه ای:
 
با شناخت بالا از صنایع هدف و درک خوب از بازار، تسلط بالا بر الزامات پروژه ها، مناسبات و روابط خوب در تجارت خارجی، سوابق اجرایی پرشمار و موفق شریک اقتصادی مطمئن برای مشتریان خود و کسب موفقیت ایشان باشد. 
اکنون با گذشت نزدیک به ربع قرن تجربه شرکت هتکو مفتخر است که سهم بسزایی از طراحی و ساخت تجهیزات مورد لزوم و اجرای پروژه های مطرح و استراتژیک این صنعت را دارا است. 
 
Button
 
Hand Pointing
 
 
 
 
 
 
 
 

شرکت هوا ابزار تهران