محصولات و خدمات

واحدهای جداسازی هوا به روش کرایوژنیک (ASU)

جدا سازی هوا: (Air separation) به فرایند جداسازی هوای اتمسفر به اجزای اصلی تشکیل دهنده اش مانند اکسیژن، نیتروژن، و سایر گازهای نجیب (Noble Gas) نظیر آرگون، زنون و….. گفته می‌شود.

کمپرسور هوای فشرده گریز از مرکز

این سری کمپرسور می تواند حجم بسیار بالایی از سیال فشرده معادل چندین کمپرسور کوچک از انواع دیگر نظیر اسکروها را تولید کند و از نظر بهینه سازی مصرف انرژی، راندمان تولید و صرفه جویی در هزینه نیز برق مقرون به صرفه می باشد.

کمپرسور گریز از مرکز گازهای فرآیندی

این نوع از کمپرسورها در بسیاری از صنایع از جمله صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کاربرد داشته و معمولا برای جریان های گاز متوسط و زیاد و طیف متنوعی از فشار و ترکیب گازی مورد استفاده قرار میگیرند.

کمپرسور هوای فشرده اسکرو اویل فری

کمپرسورهای اویل فری (oil free) بدون تزریق روغن در محفظه اصلی کمپرسور (Core unit) کار کرده و در آنها روغن فقط برای روغنکاری یاتاقان ها و یا خنک کاری بدنه مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کمپرسورهای عمدتا برای تولید هوای ابزار دقیق در صنایع مورد استفاده قرار میگیرند.

کمپرسور اسکرو گازهای فرآیندی

کمپرسور اسکرو گازهای فرآیندی

کمپرسورهای پیچشی (اسکرو) گاز در بسیاری از صنایع بخصوص صنایع نفت و گاز و پتروشیمی مورد استفاده می باشد. این نوع کمپرسورها جریان های گازی کمتر از کمپرسورهای سانتریفوژ را پوشش می دهد و قابلیت کاربرد برای گازهای مرطوب و غیر تمیز را نیز دارا میباشد.

کمپرسور هوای فشرده اسکرو اویل اینجکت

در این سری کمپرسورها روتور پیش ران (Male Rotor) با حضور سیال واسط روغن، روتور درگیر شونده (Female Rotor) را به دوران وامی دارد. وظایف روغن شامل کاهش اصطکاک، ایجاد فیلم روغن بمنظور فشارافزایی، خنک کاری اجزای داخلی روتور، جذب ناخالصی‌ها و تمیزکاری و نهایتا روانکاری یاتاقان ها می‌باشد.

تماس با ما