هتکو

پیشرو در صنعت هوا و گاز

هتکو در سال 1376 تاسیس شد و با تکیه بر به روزترین پژوهش های علمی که در دانشگاه های مطرح دنیا در حال انجام است و همینطور بهره گیری از نخبگان، متخصصین و منابع انسانی کارآمد همواره در حال پیشرفت و شکوفایی بوده است. دارائی اصلی ما تیم های مهندس با تجربه و افراد نخبه و متخصص در طراحی و ساخت هستند که باعث خلق و مدیریت میلیون ها دلار و سرمایه گذاری در تکنولوژی های جدید می‌شوند. بیش از ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از ۳۰۰۰ نفر به طور غیر مستقیم در خانواده HATCO مشغول انجام دقیق وظایف خود هستند. با یک بررسی کوتاه متوجه کیفیت بالای عملکرد و محصولات هتکو خواهید شد. هتکو همچنین در بزرگ‌ترین پروژه ها در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، پزشکی و معدن حضور دارد.

مزیت های انتخاب هتکو:
• هتکو بر اساس قابلیت های ذاتی:
در مقیاس های شناخته شده یک شرکت با اندازه متوسط است که این امکان را فراهم می کند تا با توزیع و مدیریت مناسب منابع اولا” سریع، کارآمد و انعطاف پذیر بوده و ثانیا” براساس جایگاه مهندسی برجسته و ظرفیت های بالای ساخت،توسعه گرا باشد.
• بر اساس مزایای مقایسه ای:
با شناخت بالا از صنایع هدف و درک خوب از بازار، تسلط بالا بر الزامات پروژه ها، مناسبات و روابط خوب در تجارت خارجی، سوابق اجرایی پرشمار و موفق شریک اقتصادی مطمئن برای مشتریان خود و کسب موفقیت ایشان باشد.
اکنون با گذشت بیش از به ربع قرن تجربه شرکت هتکو مفتخر است که سهم بسزایی از طراحی و ساخت تجهیزات مورد لزوم و اجرای پروژه های مطرح و استراتژیک این صنعت را دارا است.

وقتی هتکو را انتخاب می کنید،
راه حلی را انتخاب کرده اید که نیاز های شما را پاسخگو می باشد.

گواهینامه ها

تماس با ما